Halkbank’ın sunduğu Turizm Destek Paketi ile turizm faaliyeti gösteren konaklama işletmeleri, seyahat acenteleri, turistlerin ihtiyacı olan ürün ve hizmetlerin satışı gerçekleştiren işletmeler, tedarikçi firmaları, yat ve tekne işletmeciliği yapan veya işleten firmalar ve turistlere hizmet veren Kobi’ler için yepyeni bir kredi hizmetidir.

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmalara ve kobilere son derece esnek kredi imkanı ile sağlanan “Güneş Paketi” Turizm sektörünün ihtiyaçlarına en uygun çözümler sunmayı hedeflemiştir.

Güneş Kredisi,turizm firmalarının finansman ihtiyaçlarının Halkbank tarafından karşılanabilmesi amacıyla maksimum 60 aya varan vadeler ve esnek ödeme seçenekleri ile kullandırılan bir kredi ürünüdür.

Halkbank Güneş Kredisi ile kredinizin geri ödemelerini sektörün ve işletmenizin nakit akışının yoğun olduğu aylara yayarak geri ödemelerinizi bu dönemde yaparak; nakit akışının olmadığı dönemlerde ise ödemeleri erteleyebilirsiniz.

Otel Yenileme

Konaklama hizmeti veren işletmelere  tamir-bakım, yenileme, ekipman  alımı ile diğer ihtiyaçları gibi sezon öncesinde yapılması gereken hazırlıklar için en fazla 48 ay vadeli Türk Lirası; 18 ay vadeli Döviz Kredisi imkanı sunmaktadır.

Komple yeni yatırımlar yapılacak ve kapasite artırımı yapılması için kredi talebinde bulunmanız halinde Halkbank kaynaklı olarak, en fazla 2 yıl geri ödemesiz dönemli 7 yıl vadeli “Orta ve Uzun Vadeli Proje Kredisi” veya yurt dışı fon kaynaklı kredi ürünlerimiz tahsis edilebilecektir.

Turizm Tedarikçileri

Turizme tedarik sunan seyahat acentaları için azami 24 ay vadeli Türk Lirası ve 18 ay vadeli Döviz Kredisi, turistlere yönelik olarak ürün/hizmet satışı gerçekleştiren işletmeler ile tedarikçi firmalara azami 24 ay vadeli Türk Lirası kredi kullanabilirsiniz.

Yat İşletmeleri

Turizm Bakanlığı tarafından verilen “Turizm İşletme Belgesi”ne istinaden yat işletmeciliği yapan veya işleten firmalara azami 24 ay vadeli Türk Lirası; 18 ay vadeli Döviz Kredisi kullandırılmaktadır.

Turizm Destek Paketi ile Yararlanabileceğiniz Diğer Halkbank Kredisi ve Ürünleri

Dost Hesap Kredisi
POS (Üye İşyeri)
TL/YP Teminat Mektupları
Çek Karnesi
Halkbank Business Card
KGS Business Card
Kanallarımız
Sigorta

Daha detaylı bilgi alabilmeniz için size en yakın Halkbankası şubesine müracaat etmenizi tavsiye ederiz.

Yazar Hakkında

Kredi Kartı ve Kredi alanında uzmanım, Çeşitli denemeler yaparak bankaların zayıf yanları bulup tüketicilerin bankalarla baş etmesini öğretiyorum. Bankacılık ve işletme mezunuyum

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.