Garanti Bankası E-ticaret Destek Paketi ile işlerini internete taşımak isteyen KOBİ‘lerin finansal ihtiyaçlarını karşılıyor. İnternet üzerinden daha büyük bir müşteri kitlesine ulaşmak isteyen KOBİ’lerin mal alımına yönelik ihtiyaç duyabilecekleri her finansal ihtiyaçlara 50 bin Türk lira’sına kadar kredi imkânı sunuluyor. Alınan kredi ilk 3 ay ödemesiz sonrasında ise 12 aya varan vadelerle ödeniyor.

Ayrıca KOBİ’ler destek paketiyle beraber yangın, sel, su baskını, terörizm, deprem, hızsızlık ve cam kırılması gibi riskleri içinde barındıran KOBİM Garantide İşyeri Sigortasını da sahip oluyor. Şirket harcamalarında kullanmak için Bonus Business ticari kart  alabilme imkânına ek olarak uygun koşullarda sanal POS sahibi de olabiliyor.

Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Nafiz Karadere, Türkiye ekonomisinin üretken gücü olan KOBİ’lerin finansman gibi her türlü ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen bir banka olmak amacıyla çalıştıklarını söyledi. Yeni E-ticaret Destek Paketi ile beraber KOBİ’lerin daha fazla kişilere ulaşarak ticari hacimlerini artıracak ve yeniliklere uyum sağlayacaklarına inandıklarını belirtti. Ayrıca sunulacak dijital desteklerin devam edeceğinin güvencesini verdi.

Sanal POS hakkında da açıklama yapıldı. Garanti Sanal POS, işyerlerinin kredi kartından tahsilât yapılabilmesi sağlayan bir yazılımdır. İnternet ortamında satış yapan kullanıcıların müşterileri kredi kartıyla bir ürün almak istediğinde sitedeki kredi kartı bilgi formunu doldurarak bilgilerini güvenle bankaya ulaştırır ve provizyon alır. SLL şifreleme tekniği ile bilgilerin üçüncü şahısların eline geçmesi önlenir.

Yazar Hakkında

Kredi Kartı ve Kredi alanında uzmanım, Çeşitli denemeler yaparak bankaların zayıf yanları bulup tüketicilerin bankalarla baş etmesini öğretiyorum. Bankacılık ve işletme mezunuyum

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.